Rovena Dilo, shumë vite pas publikon foton si ka qenë e vogël

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:18 07-12-2015 Rovena Dilo, shumë vite pas publikon foton si ka qenë e vogël

Rovena Dilo la pas një martesë disa vjeçare dhe tashmë po ndjek karrierën e saj. Këngëtarja po eksperimenton edhe në vallëzim, duke qenë pjesë e një spektakli me konkurentë të tjerë VIP-a. Ja si ka qenë e vogël, së bashku me vëllaçkon, teksa shkruan se kanë qenë kohë shumë të lumtura.

Të dy janë në Kopshtin Zoologjik në Tiranë. Rovena fotografon shpendët, tamam si një profesioniste, me një aparat në dorë.

‘’Kohët e lumtura të fëmijërise...’’, shkruan këngëtarja.

 

rovenadilovogelok

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028866052627563
array(1) { ["section"]=> string(66) "rovena-dilo-shume-vite-pas-publikon-foton-si-ka-qene-e-vogel-27162" }