Roza Lati e thotë ‘copë’: Nuk më plas fare për...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:40 11-10-2018 Roza Lati e thotë ‘copë’: Nuk më plas fare për... Roza Lati

Të gjithë e njohim Roza Latin si një vajzë pa komplekse dhe shumë IN.

Roza ka qënë shpesh herë në qëndër të vëmendjes për shkak të kauzave që ajo mbron, si përkujdesja ndaj kafshëve, ndaj natyrës, etj.

Por përpos gjithçkaje edhe roza si çdo njeri ka hasur vështirësi në jetë. Për INTv, Roza rrëfen çelsin e suksesit dhe pozitivitetit të saj që e karakterizon gjithmonë. E ftuar në emisionin “Adrenalinë” në INTv me moderatore Ueda Kullakshin, Roza flet pa filtra!

Pasi Ueda e pyet sesi ia ka dalë Roza me paragjykimet përgjigja e saj ishte epike: “ Nuk më plas fare!”

Epo më të drejtëpërdrejtë se kaq, vetëm në videon e mëposhtme mund ta shihni Rozën: http://www.intv.al/roza-lati-e-thote-trroc-nuk-me-plas-fare-per-74823

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.076947927474976
array(1) { ["section"]=> string(50) "roza-lati-e-thote-cope-nuk-me-plas-fare-per-137397" }