Roza Lati merr vendimin e papritur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:38 04-07-2018 Roza Lati merr vendimin e papritur (FOTO) Roza Lati

Roza Lati është ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit çdo foto dhe video nga aktiviteti i saj i përditshëm, ndërsa sot ka marrë një vendim të papritur.

Roza ka mbyllur llogarinë e saj në Instagram, madje nuk ka lajmëruar as ndjekësit e shumtë që ka. Ende nuk dihet arsyeja sakaq, mbetet për t’u mësuar.

dfhdgjh.png

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet emri i vërtet i Taynas, as nuk ju kishte shkuar ndërmend
Aulona Mustën 'e pushojnë' nga puna? Ja kush e zëvëndëson (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.024441957473755
array(1) { ["section"]=> string(46) "roza-lati-merr-vendimin-e-papritur-foto-126753" }