Roza Lati shuan kureshtjen, ja si duket pas operacionit në hundë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:20 26-07-2016 Roza Lati shuan kureshtjen, ja si duket pas operacionit në hundë

Vajza e aktores së njohur Rita Lati, Roza është komentuar gjatë në rrjetet sociale para se të bënte ndërhyrjen në hundë.

Pas operacionit, 28 vjeçarja fotografonte fytyrën duke lënë të dukshme vetëm buzët.

Por, tashmë ajo ka shuar kureshtjen teksa ka publikuar foto pas operacionit dhe forma e re është e dukshme.

roza2.jpg

roza1.jpg

roza.jpg

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010418176651001
array(1) { ["section"]=> string(69) "roza-lati-shuan-kureshtjen-ja-si-duket-pas-operacionit-ne-hunde-47747" }