Roza Latin e ngacmon biznesmeni, e revoltuar hakmerret në mënyrën më të keqe ndaj tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:44 08-10-2016 Roza Latin e ngacmon biznesmeni, e revoltuar hakmerret në mënyrën më të keqe ndaj tij

Roza Lati është ndjerë sa e revoltuar dhe e ofenduar nga një biznesmet i cili i shkruante vazhdimisht ku i thoshte se një femër si ajo ka nevojë për mbështetje, saqë në acarim e sipër ka publikuar mesazhet e shkëmbyera me këtë të fundit.

 Por pas publikimit të mesazheve Roza e ka fshirë sërish postimin. Biznesmeni i ofron para Rozës që ajo të bëjë një jetë luksi siç e meriton, por moderatorja i ka treguar vendin atij duke u hakmarrë në këtë mënyrë. 

 hak_hak_2.pngmesazhet_2.png

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028105020523071
array(1) { ["section"]=> string(90) "roza-latin-e-ngacmon-biznesmeni-e-revoltuar-hakmerret-ne-menyren-me-te-keqe-ndaj-tij-55529" }