Roza ngacmon ‘’Live’’ në TV Valerin për operacionin e hundës dhe Valeri ia kthen siç di vete… (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:23 03-12-2015

Roza Lati është gjendur në një situatë shumë të sikletshme ‘’Live’’ në TV. Ajo ka dashur të thumbojë për operacionin e hundës Valer Kolnikajn, por Valeri, i cili është mësuar me sulme duke qenë se ka marrë pjesë edhe në reality-show, ia ka kthyer sipas mënyrës së vet.

‘’Ti buzën e ke të bërë, duket qartë’’, i ka thënë Valeri-Rozës.

‘’Po normal, më shkon buzëkuqi i kuq…’’, ka dashur ta zbusë situatën në ‘’Top Show’’ Roza.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.73609805107117
array(1) { ["section"]=> string(100) "roza-ngacmon-live-ne-tv-valerin-per-operacionin-e-hundes-dhe-valeri-ia-kthen-sic-di-vete-video-26867" }