Roza: Sa bukur doktor...Marshallah shumë bukur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:13 26-07-2016 Roza: Sa bukur doktor...Marshallah shumë bukur

Tashmë u bënë 3 javë nga operacioni që bëri Roza Lati në hundën e saj. Pas bërjes publike të fotove me hundë të operuar, Roza është shfaqur në një video me Dr. Skerdi Faria.

Roza thotë, “Sa bukur dorktor”, ndërsa Dr. Faria, “Marshallah shumë bukur”.

Skerdi shkruan në faqen e tij në Instagram në lidhje me operacionin e Rozës, si dhe kërkon vlerësime nga ndjekësi e tij.

“Me siguri e keni harruar si e kishte hundën para operacionit pasi edhe Roza vetë nuk e mbante mend, është normale, ndodh gjithmonë kështu. Sidoqoftë, kanë kaluar vetëm 3 javë dhe është akoma shumë herët për rezultatin final.

Hunda do të përmirësohet akoma me tepër kur të ulen të enjturat. Atëherë do t'ju tregojmë edhe ndryshimin me foto para - pas operacionit. Ma jepni nje vlerësim, si ju duket? Komentoni edhe emrat e miqve tuaj, të japin edhe ata një mendim, jam shume i interesuar, mos përtoni. Nëse keni edhe ndonjë koment rreth interpretimit tim, hapeni thesin. JU PASTË ME JETE DOKTORI!”

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03154993057251
array(1) { ["section"]=> string(49) "roza-sa-bukur-doktor-marshallah-shume-bukur-47797" }