Rozana kujton të atin: Babi në rolin e një mafjozi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:07 03-07-2015 Rozana kujton të atin: Babi në rolin e një mafjozi

Këngëtarja Rozana Radi di gjithnjë të emocionojë sa herë që flet a shkruan për të atin e ndjerë, Ferdinandin. Rozi vazhdimisht rrëfen dhë ndan me fansat në rrjetet sociale mallin që ka për të. Këtë herë, këngëtarja ka postuar një foto domethënëse dhe shumë emocionuese.

"Unë në rolin e Mirandolinës, babi në rolin e një mafjozi. Më mungon babi, shkruan Rozana ndërsa nuk kanë munguar as komentet e njerëzve të cilët i kanë kujtuar asaj se i ati nga aty ku është, ndjehet krenar për të.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023301839828491
array(1) { ["section"]=> string(55) "rozana-kujton-te-atin-babi-ne-rolin-e-nje-mafjozi-15296" }