Rozana Radi deklaratë të fortë për Alketa Vejsiun, reagon edhe Eneda Tarifa. Moderatorja mbetet pa fjalë...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:03 21-11-2016 Rozana Radi deklaratë të fortë për Alketa Vejsiun, reagon edhe Eneda Tarifa. Moderatorja mbetet pa fjalë...

Këngëtarja Rozana Radi i bën një dedikim të fortë moderatores Alketa Vejsiu, të cilën me ç’duket e vlerëson maksimalisht. Për Radin, Vejsiu është një njeri i artë. Të njëjtin mendim ndan edhe këngëtarja Eneda Tarifa ndërsa vetë moderatorja është prekur aq shumë sa ka mbetur pa fjalë.

Rozi: Ekziston një pamje më madhështore se sa ky qielli i kaltër: kjo pamje është Kopshti i Njerezve te Artë si ti ku gjithçka është origjinale dhe e pastër si kristali!

Eleganca është e lindur, dhe nuk ka të bëjë aspak me të qenit e veshur mirë.Po ti shkruaj keto sepse me pelqeu shume ky dekor qe ke kijuar me dashuri e perkushtim.Duke te njohur mire ta di aftesine krijuese qe te karakterizon .Ti beson verberisht ne artin qe nderton.

Njerëzit që bëjnë rrugë në jetë janë ata që vihen në lëvizje për të gjetur rrethanat e duhura, e nëse nuk i gjejnë, i krijojnë.Ke krijuar nje mrekulli! Love you.

Endeda: Eshte kaq e vertete ! Te kenaqet syri ! Alketa Vejsiu eshte super e perkushtuar bashke me stafin e saj ! Bravo

Alketa: S’di ç’të them. Më preke zemrën!

 

rozi1.png

rozi2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023715972900391
array(1) { ["section"]=> string(108) "rozana-radi-deklarate-te-forte-per-alketa-vejsiun-reagon-edhe-eneda-tarifa-moderatorja-mbetet-pa-fjale-60198" }