Rozana Radi i puth barkun Fjolla Morinës, në shtëpinë e së cilës kaloi natën (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:48 26-05-2015 Rozana Radi i puth barkun Fjolla Morinës, në shtëpinë e së cilës kaloi natën (FOTO)

Dy këngëtaret Rozana Radi dhe Fjolla Morina janë shoqe prej kohësh dhe kjo tashmë nuk është më një sekret.

Rozana e ka kaluar natën në shtëpinë e Fjollës, e cila së shpejt pritet të sjellë në jetë një krijesë të re. Mëngjesi i ka gjetur vajzat mike në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe Rozana shumë emocionale për pritjen e ëmbël të Fjollës, i ka puthur kësaj të fundit barkun.

“Ku ka mëngjes më të bukur. Bebi i Fjolla  Morina veç lëviz e unë e puth “, ka shkruar Rozana duke publikuar edhe këtë foto.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012956857681274
array(1) { ["section"]=> string(86) "rozana-radi-i-puth-barkun-fjolla-morines-ne-shtepine-e-se-ciles-kaloi-naten-foto-12007" }