Rozana Radi nuk ndalet, hap biznes në Tiranë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:38 12-01-2017

A video posted by Rozana Radi (@rozana_radi) on

Pas fitores në “Kënga Magjike” dhe moderimit të emisionit “Boom”, Rozana Radi i ka hyrë një tjetri projekti.

Këngëtarja është fokusuar tashmë në hapjen e biznesit të saj me fustane. Radi e ka njoftuar në rrjetet sociale për dyqanin më të ri që do të hapë në Tiranë.

“Tek ‘Rozana Radi Store’ çdo fustan që ju deshironi do ta kini. Dhe 3 jave dyqani në përfundim”, shkruan ajo.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14833688735962
array(1) { ["section"]=> string(49) "rozana-radi-nuk-ndalet-hap-biznes-ne-tirane-65335" }