Rozana Radi nuk shkoi në dasmën e Fiori Dardhës, zbulohet arsyeja

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:53 15-03-2017 Rozana Radi nuk shkoi në dasmën e Fiori Dardhës, zbulohet arsyeja

Rozana Radi nuk ka shkuar në dasmën e Fiori Dardhës me të cilën drejton edhe emisonin investigativ “Boom”.

Mungesa e Rozit ra shumë në sy për faktin se dy vajzat janë edhe mikesha të ngushta me njëra-tjetrën por këngëtarja e ka një arsye për këtë.

E ftuar në emisionin radiofonik “Hangover” Rozi shpjegoi pse ishte prezente në dasmën e koleges së saj. “Unë kisha një koncert, që e kisha prenotuar prej kohësh në Sarandë, ndaj nuk munda të isha në dasmën e Fiorit. Por unë si Fiorin ashtu edhe bashkëshortin e saj i njoh prej kohësh, dhe jemi miq shumë të mirë, ndaj unë e di që kam patur mirëkuptimin e Fiorit”, ka sqaruar Rozana. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017361164093018
array(1) { ["section"]=> string(70) "rozana-radi-nuk-shkoi-ne-dasmen-e-fiori-dardhes-zbulohet-arsyeja-71964" }