Rozana Radin e ktheu dy herë publiku, si këndoi “live” (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:22 08-12-2016

Rozana Radi me “Ma thuaj ti” është një nga këngëtaret më të pëlqyera në këtë edicion të Këngës Magjike dhe pretendente për çmimin e madh.

Mbrëmë këngëtarja është duartrokitur shumë dhe është rikthyert në skenë për respekt të publikut ndërsa duhet thënë se ishte ndër të rrallat që këndoi mahnitshëm edhe “live”.

“Rozi rock “ shkruan blogeri Olti Curri ndërsa publikon edhe këtë video nga interpretimi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020704030990601
array(1) { ["section"]=> string(63) "rozana-radin-e-ktheu-dy-here-publiku-si-kendoi-live-video-61956" }