Rrahu nusen e djalit, arrestohet gruaja në Korçë (EMRI)  

Publikuar tek: aktualitet, më 13:29 12-10-2018 Rrahu nusen e djalit, arrestohet gruaja në Korçë (EMRI)   

Policia e Korçës ka arrestuar një grua pasi kishte ushtruar dhunë ndaj nuses së djalit të saj.

Në pranga është vënë Shegë Bezolli, banuese në Kamenicë, pasi për motive të dobëta ka rrahur nusen e djalit.

Gjatë sherrit mes 48-vjeçares dhe 23-vjeçares me inicale, F.B.,  është dëmtuar edhe dera e një dhome të banesës.

Materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë për veprat penale “Dhuna në familje” dhe “Shkatërrimi i pronës”.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 'Do ta shihni kush jam', flet i mbijetuari i masakrës së Matit: Kujtimi kishte pirë raki
Shpërthen keq deputeti: Qeveri e bashki, ndaleni diarrenë se do t'ju ndyjë pantallonat »
Article Logic
Execution time: 0.020159959793091
array(1) { ["section"]=> string(59) "rrahu-nusen-e-djalit-arrestohet-gruaja-ne-korce-emri-137562" }