Rrëfehet Albana Osmani, ja nga se është e ‘varur’ (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:17 03-11-2016 Rrëfehet Albana Osmani, ja nga se është e ‘varur’ (Foto)

Moderatorja e njohur, Albana Osmani nëpërmjetë një fotoje në rrjetet sociale tregon 'varësinë' e saj.

Vetë Osmani ka publikuar një foto ku shfaqet një filxhan bosh kafeje në të cilin shkruhet me shkronja të zeza: Tjetër?

Nëpërmjetë kësaj fotoje moderatorja tregon se është e 'varur' nga kafeja dhe se konsumon 7 në ditë.

“Yes pls ! ❤️Coffe! 7 në ditë” shkruan Osmani.

albana_osmani.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02185583114624
array(1) { ["section"]=> string(57) "rrefehet-albana-osmani-ja-nga-se-eshte-e-varur-foto-58307" }