Rrëfehet djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos: Ja pse e lashë shkollën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:30 14-01-2018 Rrëfehet djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos: Ja pse e lashë shkollën

Djali i Inva Mulës dhe Pirro Çakos, gjithnjë  tërheq vëmendjen me pamjen dhe pasionin e tij për tatuazhet.

Ndërsa Anthony ka rreth 2 vjet që i është përkushtuar botës së muzikës.

Në një intervistë për “Jo vetëm modë”, ai ka  treguar se ka lënë shkollën për t’ju përkushtuar totalisht muzikës.

“Shkova në Londër për të vijuar studimet për politikë, por pas disa muajsh kuptova që nuk ishte gjëja e duhur për mua. Aty mora vendimin të lija shkollën”, u shpreh Anthony.

Ndërsa deklaroi se edhe mamaja e tij Inva ishte dakord me vendimin e tij.

 73707-640-0-5a5a7723d6a80.png

 

 

1258970424-pirro-cako-nuk-do-te-ndahet.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arbana Osmani përgatitet për të nisur emisionin, Ermal Mamaqi i lë komentin pikant (FOTO)
Jepte lajmet e zhveshur, rrëfehet Eliona Pitarka: Ja pse më morën te "Apartamenti 2XL" »
Article Logic
Execution time: 0.0055968761444092
array(1) { ["section"]=> string(73) "rrefehet-djali-i-inva-mules-dhe-pirro-cakos-ja-pse-e-lash-shkollen-106495" }