Rrëfehet “doktori” i Portokallisë: Ja si grindemi me stafin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:36 14-11-2017 Rrëfehet “doktori” i Portokallisë: Ja si grindemi me stafin

Erdit Asllanaj, i njohur me rolin e tij “doktori” në Portokalli është një ndër perosonazhet e preferuar të publikut shqiptar.

I ftuar në emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ndër të tjera aktori ka folur edhe për grindjet brenda stafit.


Erditi është shprehur se gjatë provave kanë gjithnjë grindje në staf, kryesisht me Salsanon, duke qenë se ai është partner i përjavshëm.

“Normal që ka grindje. Kam debate të shpeshta me Salsanon, sepse është partneri i përjavshëm dhe ai më sugjeron. Unë i kërkoj mendim, ai ma jep, mua s’më pëlqen, por në fund marrim dhe mendimin e regjisorit dhe vendosim”, është shprehur aktori.

 

doktori.PNG

14568074_298115213892599_778258060218590094_n.jpg

 

download_2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja shqiptare nuk përmbahet, publikon foto me hashash (FOTO)
Ish-banorja e BB në lidhje me Noizyn, këto foto i nxjerrin zbuluar »
Article Logic
Execution time: 0.025967121124268
array(1) { ["section"]=> string(62) "rrefehet-doktori-i-portokallise-ja-si-grindemi-me-stafin-99559" }