Rrëfehet këngëtarja shqiptare: Ja pse nuk jam martuar akoma

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:18 14-11-2017 Rrëfehet këngëtarja shqiptare: Ja pse nuk jam martuar akoma

Ajo ëshyë një ndër këngëtaret që sa i përket jetës private është gjithnjë e rezervuar. Duke mos folur në media për këtë pjesë, asnjëherë nuk është bërë publike nëse Leonora Jakupi ka një mashkull në krah.

Ndërkohë, në një intervistë për “Prive”, këngëtarja ka folur për faktin se pse nuk është martuar deri më tani.

“Ajo që ndoshta nuk më ka shtyrë të marr këtë vendim tash e sa kohë, ka qenë pikërisht ajo lidhja shumë e ngushtë me familjen time. Gjithmonë kam pasur frikën se nëse martohem, largohem prej mamit, prej vëllait, prej motrës.  Më duket sikur ndryshoj jetë, sikur bëhem njeri tjetër. Kam menduar dhe vazhdoj të mendoj se ata kanë ende nevojë për mua", është shprehur Leonora.

maxresdefault.jpg

 

download.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rita Ora fut gjithë dashnorët e saj në një album, kush e akuzoi se e ka tradhtuar me 20 meshkuj
Marina Fara nuk përmbahet më: Ndonjëherë duhet të jesh kuçkë »
Article Logic
Execution time: 0.019654989242554
array(1) { ["section"]=> string(64) "rrefehet-kengetarja-shqiptare-ja-pse-nuk-jam-martuar-akoma-99516" }