Rrëfehet këngëtarja shqiptare: Ja pse nuk jam martuar akoma

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:18 14-11-2017 Rrëfehet këngëtarja shqiptare: Ja pse nuk jam martuar akoma

Ajo ëshyë një ndër këngëtaret që sa i përket jetës private është gjithnjë e rezervuar. Duke mos folur në media për këtë pjesë, asnjëherë nuk është bërë publike nëse Leonora Jakupi ka një mashkull në krah.

Ndërkohë, në një intervistë për “Prive”, këngëtarja ka folur për faktin se pse nuk është martuar deri më tani.

“Ajo që ndoshta nuk më ka shtyrë të marr këtë vendim tash e sa kohë, ka qenë pikërisht ajo lidhja shumë e ngushtë me familjen time. Gjithmonë kam pasur frikën se nëse martohem, largohem prej mamit, prej vëllait, prej motrës.  Më duket sikur ndryshoj jetë, sikur bëhem njeri tjetër. Kam menduar dhe vazhdoj të mendoj se ata kanë ende nevojë për mua", është shprehur Leonora.

maxresdefault.jpg

 

download.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rita Ora fut gjithë dashnorët e saj në një album, kush e akuzoi se e ka tradhtuar me 20 meshkuj
Marina Fara nuk përmbahet më: Ndonjëherë duhet të jesh kuçkë »
Article Logic
Execution time: 0.012762069702148
array(1) { ["section"]=> string(64) "rrefehet-kengetarja-shqiptare-ja-pse-nuk-jam-martuar-akoma-99516" }