Rrëfehet mes lotësh Silva Gunbardhi: Këtë foto s' dua ta kem as në telefon

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:53 15-02-2017 Rrëfehet mes lotësh Silva Gunbardhi: Këtë foto s' dua ta kem as në telefon

Këngëtarja Silva Gunbardhi ka kryer një operacion në sy pasi rrezikonte shikimin.

E ftuar në emisionin “Rudina” në TV Klan, me lot në sy dhe gjithë emocione  këngëtarja ka rrëfyer dhimbjen dhe panikun që ka përjetuar para operacionit. 

Gjatë emisionit, u publikuar një foto e Silvës në spital, dhe e përlotur ajo u shpreh,  “Është një foto që unë e shfaq për herë të parë tek ty dhe është një foto që unë nuk dua ta shikoj, nuk dua ta kem as në telefon”. 

silva.png

Silva tha se ndodhet në gjendje shumë të mirë pas operacionit në sy dhe shikimi është normalizuar.

Sipas saj i vetmi siklet që kishte qenë ishte mpirja dhe gjilpëra që i kishin bërë. Këngëtarja rrëfeu se falë ndërhyrjes, tashmë ajo mund të shoh të birin pa syze dhe lente.

 

 16640832_1428131820553200_222667170710178366_n_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018947839736938
array(1) { ["section"]=> string(78) "rrefehet-mes-lotesh-silva-gunbardhi-kete-foto-s-dua-ta-kem-as-ne-telefon-68824" }