Rrëfehet Mira Kazhani: Ish i dashuri im nuk e donte Anjeza Majën. Ç’më tha pasi ishim ndarë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:07 06-07-2016 Rrëfehet Mira Kazhani: Ish i dashuri im nuk e donte Anjeza Majën. Ç’më tha pasi ishim ndarë

Gazetarja e njohur Mira Kazhani dhe moderatoja Anjeza Maja janë dy mikesha shumë të mira dhe që prej vitesh kanë ditur ta ruajnë të paprekur miqësinë e tyre, pavarësisht ndërhyrjeve.

Mira Kazhani ka rrëfyer në “Pasdite në Top Channel” se ish i dashuri i saj nuk e kishte me qejf Anjeza Majën ndërsa gazetarja  thotë: Sa mirë që nuk u martuan.

“Ish- i dashuri im i para 10 viteve nuk e donte shumë Anjezën. Pasi ishim ndarë, e ritakoj sërish pas shumë vitesh dhe duke diskutuar si do ishte jeta jonë nëse do ishim akoma bashkë, ai më thotë: ‘E sigurt që s’do ishe shoqe me Anjezën’. Aty unë them me vete: ‘Sa mirë që nuk u martuam”, ka rrëfyer Mira Kazhani.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027769088745117
array(1) { ["section"]=> string(95) "rrefehet-mira-kazhani-ish-i-dashuri-im-nuk-e-donte-anjeza-majen-c-me-tha-pasi-ishim-ndare-45682" }