Rrëfehet për herë të parë Rihanna: Nuk kam njohur kurrë dikë si ai

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:39 04-05-2018 Rrëfehet për herë të parë Rihanna: Nuk kam njohur kurrë dikë si ai Rihanna

Rihanna është idhulli i çdo të reje ditët e sotme, ndërkohë që në një intervistë si rrallë herë ka folur për lidhjen e saj me të dashurin dhe projektet e reja.

Këngëtarja nga Barbadosi ka zbuluar se bizneset e saj tashmë nuk do të fokusohen vetëm te muzika, por edhe në modë e kozmetikë.

Rihanna sakaq ka rrëfyer edhe për jetën e saj personale, gjë të cilën ajo nuk ka bërë thuajse kurrë më parë.

Në një intervistë për revistën ”Vogue”, ajo ka thënë se është shumë e lumtur në lidhjen me biznesmenin arab, Hassan Jameel.

Nuk kam njohur kurrë dikë si ai. Jam shumë e lumtur. Mendoj se është koha për të rregulluar jetën time të dashurisë. Kaq mund të them tani, po shijoj çdo gjë”, ka thënë Rihanna.

MAIN-Rihanna-and-her-boyfriend-Hassan-Jameel.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Krenari bëri dedikimin më të bukur të dashurisë, veprimi i Luanës nuk pritej
Arratiset “Gangsterja e Elbasanit”, poston foton e nxehtë nga Dubai »
Article Logic
Execution time: 0.030303001403809
array(1) { ["section"]=> string(72) "rrefehet-per-here-te-pare-rihanna-nuk-kam-njohur-kurre-dike-si-ai-119502" }