Rrëfehet publikisht DJ Sardi: Jeta është e shkurtër për të mos dashuruar sot

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:03 14-03-2017 Rrëfehet publikisht DJ Sardi: Jeta është e shkurtër për të mos dashuruar sot

DJ Sardi, një ndër më të preferuarit  e rinisë shqiptare, i ftuar në emisionin “Rudina” ka folur për karrierën e tij por edhe për jetën e tij private.

Për shkak se duhet të punojë gjatë natës, Sardi ka treguar se e nis titën e tij në mesditë.

“Zgjohem në orën 12 të drekës. Është shumë e lodhshme pasi siç thotë thonë dhe mjekët gjumi i natës nuk zëvendësohet”, u shpreh Sardi i pyetur nga moderatorja Rudina.

Përsa i përket planeve të tij muzikore, Sardi tregoi se ka një projekt me një këngëtare që po 'çan' tregun botëror, ndonëse nuk tregoi emrin e tij.

“Kemi projektet, kemi një bashkëpunim me një këngëtare që po çan tregun botëror”,-shtoi më tej Sardi, raporton newsbomb.al.

Ndërsa i pyetur nga Rudina për foton me vajzën që u bë virale në media, Sardi tregoi se është thjesht një shoqe.

“Është mikesha ime, nuk është e dashura ime. Unë mundohem që jetën time private mos ta bëj publike. Këtë kam zgjedhur sepse kohët e fundit portalet nuk më pëlqejnë”,u shpreh Sardi.

Rudina: Je i dashuruar? Sepse një djal i bukur sit y është normale të jetë i dashuruar...

Sardi: Jeta është e shkurtër për të mos dashuruar sot.

Në këtë mënyrë Sardi dëshmoi se është i dashuruar, ndonëse nuk do që jetën e tij private ta bëj publike. /newsbomb.al/ 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031831026077271
array(1) { ["section"]=> string(81) "rrefehet-publikisht-dj-sardi-jeta-eshte-e-shkurter-per-te-mos-dashuruar-sot-71889" }