Rrëfehet Renato Mekolli, ja sekretet që nuk i dinit për të

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:06 06-11-2016 Rrëfehet Renato Mekolli, ja sekretet që nuk i dinit për të

Masterchef-i më i dashur i shqiptarëve, Renato Mekolli rrëfen në ‘revistaëho.com‘ 10 gjërat që nuk dini për të…

Teksa të gjithë jemi në pritje të librit të tij të recetave, Renato na tregon se çfarë ushqimi konsumon ai çdo ditë dhe se cili është gatimi i tij i preferuar. Të tjerat, i zbuloni vetë më poshtë…  

1- Meditoj çdo ditë 15 minuta.

2- Ha çdo ditë oriz të zierë.

3- Në dorën e majtë mbaj gjithmonë një rrip të zi me sy për syrin e keq.

4- Kam makinë, por nuk kam qejf ta ngas.

5- Fle gjithmonë pa mbathje.

6- Ushqimi im i preferuar janë sushi.

7- Nuk pi asnjëherë kafe.

8- Nuk dal nga shtëpia pa pirë lengun e freskët te frutave dhe pa ngrënë mëngjesin.

9- Parfumi im i preferuar është Bvlgari.

10- Ngjyra ime e preferuar është e zeza.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029990911483765
array(1) { ["section"]=> string(63) "rrefehet-renato-mekolli-ja-sekretet-qe-nuk-i-dinit-per-te-58558" }