Rrëfimi i Albano Bogdos: Dikur punoja kamarier sot kam 100 mijë fansa dhe ja kush është sekreti

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:26 14-03-2016 Rrëfimi i Albano Bogdos: Dikur punoja kamarier sot kam 100 mijë fansa dhe ja kush është sekreti

Aktori i humorit Albano Bogdo vjen me një rrëfim ndryshe për 100 mijë ndjekësit e tij. Albano ka rrëfyer se 5 vite më parë punonte si kamarier dhe e kishte ëndërruar të bëheshe aktor. Sekreti? Këmbëngulja, thotë aktori.

Rrëfimi i plotë:

“Po ju them nje sekret. Para 5 vjetesh nuk me njihte askush dhe enderroja nje dite te behesha aktor i famshem. Ne fb kisha 120 friendsa dhe femrat nuk ma pranonin friend requestin(as shoqet e klases biles). Punoja kamarier ose banakier ku te mundja, dhe leket mezi me dilnin per kafe dhe per cigare. Sot, mu bene 100 mije like ne fanpage. E di qe ne boten qe jetojme nuk jane asgje...ka kengetare ne shqiperi qe kaq i bejne ne dite, por per mua eshte shume domethenese,SEPSE nuk kam blere asnje. Jane te gjithe njerez te vertete. Nuk di si tju falenderoj tamam. SEKRETI eshte ky(ai qe do ju thosha ne fillim)...sa me shume njerez tju thone te hiqni dore nga endrrat tuaja....aq me shume duhet te kembengulni.....nuk ka asgje qe nuk realizohet.....kur ja dola une(nje cope student nga saranda me 1 mij leke t vjetra ne xhep) PATJETER qe mund tja dalesh dhe ti.....”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02225399017334
array(1) { ["section"]=> string(100) "rrefimi-i-albano-bogdos-dikur-punoja-kamarier-sot-kam-100-mije-fansa-dhe-ja-kush-eshte-sekreti-35035" }