Rrëfimi i Valbona Selimllarit: Çfarë nuk i kursej kurrë fëmijëve të mi... (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:06 18-10-2016

Miss-i i parë shqiptar, Valbona Selimllari ishte e ftuar në emisionin më të ri në InTv, “Tek Unë" nga Arjola Shehu, për të rrëfyer disa detaje të jetës së saj para dhe pas kamerave. 

Edhe pse gjithmonë ka qënë e rezevruar kur vjen puna për të ruajtur privatësinë e saj, Valbona ka ndarë disa detaje me Arjolën, sa i përketë të qenurit mama.

“Nëse diçka nuk i mungon fëmijëve të mi është dashuria, ate nuk ja kursej kurrë” tregon bukuroshja shqiptare, e cila pranon se si mami eshte pak e rreptë. (minuti 21:45)

Çfarë ka rrëfyer më shumë Selimllari për familjen e saj? Ju ftojmë ta zbuloni në linkun e mësipërm të INTV:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16423392295837
array(1) { ["section"]=> string(81) "rrefimi-i-valbona-selimllarit-cfare-nuk-i-kursej-kurre-femijeve-te-mi-video-56584" }