Rrëfimi prekës i 'DJ' në Tiranë për dy vëllezërit e pastrehë dhe mesazhi i fortë që jep

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:31 27-03-2017 Rrëfimi prekës i 'DJ' në Tiranë për dy vëllezërit e pastrehë dhe mesazhi i fortë që jep

Alban Çela është një producent dhe 'DJ', që për shkak të punës, bën pjesë te “banorët e natës” së kryeqytetit.

Në orët para të mëngjesit, kur e gjithë Tirana ishte ende në gjumë, po flinin edhe këta dy vëllezër të mitur, por jo në rehatinë dhe ngrohtësinë e shtëpisë. Albanit i qëlloi t’i shikojë teksa flinin të dy në një stol, por ndaloi dhe vendosi t’iu gjendet pranë me një gjest sado të vogël por me zemër, shkruan Newsbomb.al.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023905992507935
array(1) { ["section"]=> string(91) "rrefimi-prekes-i-dj-ne-tirane-per-dy-vellezerit-e-pastrehe-dhe-mesazhi-i-forte-qe-jep-73226" }