Rreh gruan, arrestohet 41 vjeçari në Lushnje (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:57 14-06-2018 Rreh gruan, arrestohet 41 vjeçari në Lushnje (EMRI) Foto ilustruese

Policia e Lushnjes ka arrestuar një 41 vjeçar pasi ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij.

Sipas policisë u arrestua në flagrancë shtetasi Tefik Sharka, 41 vjeç, banues në Lushnje.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases D.Sh, 37 vjeçe.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale "Dhunë në familje" parashikuar nga Neni 130/a/4 i Kodit Penal.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ARRSH jep njoftimin e rëndësishëm: Ja kur hapet rruga Tiranë- Durrës! Përfundojnë punimet në Vorë- Maminas
Eksportet drejt Bashkimit Europian, Peleshi: Vetëm në tre mujorin e parë janë rritur me 26% »
Article Logic
Execution time: 0.018924951553345
array(1) { ["section"]=> string(55) "rreh-gruan-arrestohet-41-vjecari-ne-lushnje-emri-124327" }