Rrëmbehet 15 vjeçarja në Fier, prindërit ngrenë ALARMIN (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:02 22-05-2019 Rrëmbehet 15 vjeçarja në Fier, prindërit ngrenë ALARMIN (EMRI)

Një 15 vjeçare raportohet të jetë rrëmbyer në qytetin e Fierit.

Mësohet se prindërit e adoleshentes Jurgena Xhelali kanë bërë kallëzimin në polici.

Sipas prindërve të saj, 15 vjeçarja nga Mbrostari i fierit është larguar nga banesa mëngjesin e ditës së djeshme rreth orës 09:00.

Policia ka nisur hetimet për rastin në fjalë ndërkohë po punohet për gjetjen e 15 vjeçares dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.37036108970642
array(1) { ["section"]=> string(66) "rrembehet-15-vjecarja-ne-fier-prinderit-ngrene-alarmin-emri-165289" }