Rrëmbehet me dhunë vajza në Elbasan, policia në ndjekje të BMW-së

Publikuar tek: aktualitet, më 12:57 22-11-2018 Rrëmbehet me dhunë vajza në Elbasan, policia në ndjekje të BMW-së

Një vajzë në qytetin e Elbasanit është rrembyer me dhunë nga një person I cili e ka future në një makinë tip BMW.

Mësohet se vajza ka hapur derën dhe ka kërkuar ndihmë teksa kalonte tek Drejtoria e Policisë.

Policia është vënë mënjeherë në ndjekje të makinës dhe ka arritur të ndalojë shoferin.

Ende nuk dihet identiteti i vajzës së rrëmbyer si dhe motivet e kësaj ngjarje.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02717113494873
array(1) { ["section"]=> string(71) "rrembehet-me-dhune-vajza-ne-elbasan-policia-ne-ndjekje-te-bmw-se-142436" }