Rrëmbeu dy çmime Grammy, Hashim Thaçi uron Dua Lipën dhe jep një mesazh për të gjitha femrat e Kosovës

Publikuar tek: rajon, më 21:22 11-02-2019 Rrëmbeu dy çmime Grammy, Hashim Thaçi uron Dua Lipën dhe jep një mesazh për të gjitha femrat e Kosovës

Presidentit i Kosovës Hashim Thaçi, ka uruar këngëtaren shqiptare, Dua Lipa për suksesin e saj në ceremoninë e çmimeve Grammy.

Përmes një postimi të saj në 'Twitter', Presidenti Thaëi shprehet krenar për  këngëtaren dhe fitoren e dy çmimeve të saj.

Ai ka dhënë dhe një mesazh për të gjitha femrat e Kosovës.

‘Urime të sinqerta për Dua Lipën për dy çmimet e saja Grammy. Derisa po e festojmë 11 vjetorin e Pavarësisë dhe 20 vjetorin e çlirimit, Dua na bëri neve të gjithëve – dhe gjithë botën – që t’i gëzohemi forcës, talentit dhe rimëkëmbjes së femrave të Kosovës’, shkruan Thaçi.

Screenshot_9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0052049160003662
array(1) { ["section"]=> string(108) "rrembeu-dy-cmime-grammy-hashim-thaci-uron-dua-lipen-dhe-jep-nje-mesazh-per-te-gjitha-femrat-e-kosoves-152424" }