‘Rrënimi i ekonomisë dhe vendit’ Basha nxjerr VIDEON: Sa më gjatë kjo qeveri aq më shumë…

Publikuar tek: aktualitet, më 08:00 14-09-2018 ‘Rrënimi i ekonomisë dhe vendit’ Basha nxjerr VIDEON: Sa më gjatë kjo qeveri aq më shumë…

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka denoncuar mëngjesin e sotëm rrënimin e ekonomisë dhe vendit, e cila sipas tij ka ardhur si pasojë e korrupsionit të qeverisë së Edi Ramës.

Në videon e publikuar nga Basha lëshohen akuza të forta ndaj qeverisë.

“Një në tre tendera është dhënë pa garë.  229 milion euro kanë shkuar për luks qeveritar. Sa më gjatë kjo qeveri aq më shumë korrupsion, aq më i varfër populli”, shkruhet në videon e kryedemokratit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zhduket nëna me fëmijën në Tiranë
Premtimi i Fevziut, kush erdhi të takojë Berishën pas emisionit (VIDEO-FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.02582311630249
array(1) { ["section"]=> string(92) "rrenimi-i-ekonomise-dhe-vendit-basha-nxjerr-videon-sa-me-gjate-kjo-qeveri-aq-me-shume-134267" }