Rrëzëllejnë dy motrat këngëtare, pozojnë pranë oxhakut veshur me të bardha (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:07 08-02-2017 Rrëzëllejnë dy motrat këngëtare, pozojnë  pranë oxhakut veshur me të bardha (FOTO)

Dy motrat këngëtare, Inis dhe Ingrit Gjoni duken rrëzëllitëse  pranë njëra tjetrës.

Të dyja janë veshur me të bardha, të dyja të ulura në kolltuqe, me gota vere dhe pranë oxhakut ata duken më të bukura se kurrë.

Inis dhe Ingrit kanë marrë komente të shumta nga fansat e tyre të cilët i komplimentojnë për talentin, bukurinë dhe dashurinë që kanë për njëra-tjetrën. 

 

inis_dhe_ingrid.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.052597999572754
array(1) { ["section"]=> string(84) "rrezellejne-dy-motrat-kengetare-pozojne-prane-oxhakut-veshur-me-te-bardha-foto-68147" }