Rrezikoi jetën për klipin e saj më të ri, ja çfarë shkruan Elvana Gjata pas publikimit (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:19 25-10-2016

Kënga më e re e këngëtares Elvana Gjata ‘’Lejla’’ bëri bujë dhe u prit mjaft mirë nga fansat.

Por, pas publikimit të klipit këngëtarja tregon se për të realizuar këtë klip ajo ka rrezikuar jetën.

“Si çdo herë një punë e bërë me dashuri, ndoshta këtë herë duke rrezikuar dhe jetën, por ja vlen..Enjoy!,” shkruan Elvana.

‘’Lejla’’ e Elvana Gjatës është në bashkëpunim me këngëtarët Capital T dhe 2po2.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0277419090271
array(1) { ["section"]=> string(97) "rrezikoi-jeten-per-klipin-e-saj-me-te-ri-ja-cfare-shkruan-elvana-gjata-pas-publikimit-video-57303" }