Rrezikon jetën dhe ngjitet në një shkëm 1.000 metra, modelja realizon foto spektakolare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:51 27-10-2016 Rrezikon jetën dhe ngjitet në një shkëm 1.000 metra, modelja realizon foto spektakolare

Modelja e njohur Kristina Marie Folci është ngjitur në një shkëmb rreth 1.000 metra të lartë dhe prej aty ka realizuar foto spektakolare.

E veshur me fustan mjaft voluminoz, ngjyrë vjollcë  dhe tejet tërheqës, modelja thuhet se është ngjitur gjatë natës në shkëmbin “The Eaglet” që ndodhet në Neë Hamshire.

Ajo ka arritur në një lartësi prej 1.000 metrash dhe në orët e para të mëngjesit, ajo ka qenë gati për setin fotografik.

modelja1.jpgmodelja2.jpgmodelja3.jpgmodelja4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10039782524109
array(1) { ["section"]=> string(92) "rrezikon-jeten-dhe-ngjitet-ne-nje-shkem-1-000-metra-modelja-realizon-foto-spektakolare-57574" }