Rrëzohet avioni në SHBA, nuk ka të mbijetuar

Publikuar tek: bota, më 16:24 16-05-2016 Rrëzohet avioni në SHBA, nuk ka të mbijetuar Foto ilustruese

Një avion i vogël është rrëzuar pranë aeroportit Tupelo në shtetin e Misisipit. Sipas mediave amerikane zjarrfikëse dhe ambulanca janë drejtuar në vendngjarje.

Nuk dihet ende numri i saktë i personave në bordin e avionit ndërsa përplasja ka rezultuar fatale dhe nuk ka asnjë të mbijetuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023369073867798
array(1) { ["section"]=> string(49) "rrezohet-avioni-ne-shba-nuk-ka-te-mbijetuar-40597" }