Rrëzohet helikopteri në zemër të New York, raportohen pesë të vdekur

Publikuar tek: bota, më 22:20 12-03-2018 Rrëzohet helikopteri në zemër të New York, raportohen pesë të vdekur Momentet e përplasjes së helikopterit mbi sipërfaqen e ujit

Një aksident i rëndë ajror ka ndodhur ditën e sotme në zemrën e New York, Manhatan ku një helikopter është rrëzuar duke shkaktuar pesë të vdekur.

Sipas mediave vendase, në bordin e helikopterit në momentin e aksidentit, ndodheshin 6 persona dhe ka arritur të shpëtojë vetëm piloti, i cili ka arritur të shpëtojë falë hedhjes së tij në kohë me parashutë

Nga hetimet e kryera nga autoritetet amerikane, shkak i rrëzimit të Eurocopter AS350 është bërë një problem në motorr, gjë që piloti e ka paralajmëruar për kullën e vrojtimit. Në vendngjarje u raportuan dy të vdekur dhe tre të tjerë vdiqën gjatë transportimit në spital.

Shefi i Departamenti të Zjarrfikses, tha se helikopteri ishte përmbysur duke u zhytur plotësisht në ujë.

 

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Helmimi i ish spiunit rus, Theresa May: Pas sulmit qëndron Moska
Helmimi i ish-spiunit, flet May: Ka shumë gjasa që Rusia qëndron prapa sulmit me agjent nervor »
Article Logic
Execution time: 0.0044751167297363
array(1) { ["section"]=> string(74) "rrezohet-helikopteri-ne-zemer-te-new-york-raportohen-pese-te-vdekur-113053" }