Rrëzohet nga kati i tretë, vdes burri në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 21:28 06-12-2018 Rrëzohet nga kati i tretë, vdes burri në Tiranë Foto ilustruese

Një 60-vjeçar është rrëzuar ditën e sotme nga kati i tretë i një banese duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Bëhet fjalë për 60-vjeçarin me iniciale D.G., banues në Tiranë.

Sakaq, materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 05. 12. 2018, në rrugën “Leka i Madh”, në banesë, aksidentalisht është rrëzuar nga kati i tretë dhe ka gjetur vdekjen, shtetasi D. G., vjeç 60. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0206298828125
array(1) { ["section"]=> string(53) "rrezohet-nga-kati-i-trete-vdes-burri-ne-tirane-144192" }