Rrëzohet teksa bën ski këngëtarja e njohur, shqetësohen fansat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:27 05-01-2017 Rrëzohet teksa bën ski këngëtarja e njohur, shqetësohen fansat

Këngëtarja e njohur Madonna ka shqetësuar të gjithë fansat e saj pas publikimit të fotove se është aksidentuar teksa pushonte në Zvicër.

Diva e muzikës është rrëzuar ndërkohë që bënte ski dhe është transportuar për në spital.

Sipas ‘Daily Mail’ Madonna ka pësuar vetëm disa dëmtime të lehta dhe nuk ka asgjë për tu shqetësuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036128044128418
array(1) { ["section"]=> string(67) "rrezohet-teksa-ben-ski-kengetarja-e-njohur-shqetesohen-fansat-64661" }