Rriten shpresat për Shqipërinë nëse Anglia fiton sot me këtë rezultat

Publikuar tek: sport, më 17:06 20-06-2016 Rriten shpresat për Shqipërinë nëse Anglia fiton sot me këtë rezultat

Nëse Anglia triumfon sot një ndeshjen ndaj Sllovakisë, kombëtarja shqiptare do jetë vetëm një hap larg kalimit të fazës së grupeve.

Por që një gjë e tillë të ndodhë, Anglia duhet të fitojë të paktën me tre gola. Kështu Shqipëria do të linte pas edhe Sllovakinë, duke iu dashur të presë vetëm një ekip tjetër. Renditja aktuale:

Screenrg5yggygytgtgot_1.jpg

Vendet e treta:

13510524_10207163393665222_1104004718_n_copy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Uefa merr vendimin dhe dënon Kroacinë
Dikush ka një propozim të veçantë për Gianni De Biasin pasi ngriti kombëtaren nga gremina »
Article Logic
Execution time: 0.019617080688477
array(1) { ["section"]=> string(75) "rriten-shpresat-per-shqiperine-nese-anglia-fiton-sot-me-kete-rezultat-44097" }