“Rrjeta e peshkimit” e Rita Orës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:32 12-02-2015 “Rrjeta e peshkimit” e Rita Orës

Ylli me origjinë shqiptare përveçse është gjithnjë në formë joshëse ka edhe një sens humori të zhvilluar. Ajo ka postuar këtë foto të sajën në “instagram” duke e shoqëruar me shkrimin “Rrjeta e peshkimit të mëngjesit”.

Rita mesa duket ka dalë për peshkim dhe ne jemi të sigurt që në atë rrjetë kanë për të rënë shumë peshq, të mëdhenj e të vegjël bashkë…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032961130142212
array(1) { ["section"]=> string(35) "rrjeta-e-peshkimit-e-rita-ores-3146" }