Rrjeti shpërthen nga fotot, ja cfarë postuan VIP-at shqiptarë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:05 01-01-2016 Rrjeti shpërthen nga fotot, ja cfarë postuan VIP-at shqiptarë

Rrjeti shpërthen nga fotot e të gjithë shqiptarëve gjatë festimeve për Vitin e Ri 2016. Edhe VIP-at shqiptarë postuan fotot e para në këtë fillimviti.

Ja si u veshën, ku festuan dhe cilat qenë fotot e para.

{gallery}vipa2016{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Endri Prifti i sinqertë, bën urimin e tij: Gjithë k….. të kenë shëndet se pa to s’ka kuptim dynjaja
Sadije Berisha prezanton të dashurin, shkëmben puthje për Vitin e Ri »
Article Logic
Execution time: 0.023181915283203
array(1) { ["section"]=> string(66) "rrjeti-shperthen-nga-fotot-ja-cfare-postuan-vip-at-shqiptare-28957" }