Rroba banjo apo të brendshme? Aurela Hoxha habit ndjekësit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:01 20-07-2016 Rroba banjo apo të brendshme? Aurela Hoxha habit ndjekësit

Aurela Hoxha, fashionistja, blogerja dhe modelja e njohur shqiptare di gjithnjë të surprizojë ndjekësit e saj.

Dhe mesa duket këto rroba banjoje nga koleksioni i saj na i kishte mbajtur të fshehura. Ato janë e një stili krejt tjetër nga sa jemi mësuar të shikojmë vajzat e showbiz dhe vetë fashionisten Aurelë.

Me dandellë e qëndisma, këto rroba banjo ngjajnë më shumë me të brendshmet e zakonshme. Por duhet t’ju mësohet syri pasi mesa duket ky do të jetë edhe trendi i ri, sjellë nga Aurela.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034126996994019
array(1) { ["section"]=> string(63) "rroba-banjo-apo-te-brendshme-aurela-hoxha-habit-ndjekesit-47167" }