Rruga e Arbrit, ish-ministri i LSI i uron suksese kompanisë

Publikuar tek: ekonomi, më 16:40 05-02-2018 Rruga e Arbrit, ish-ministri i LSI i uron suksese kompanisë

Ish-ministri i Drejtësisë nga radhët e LSI Ylli Manjani uron kompninë e cila ka marrë përsipër të ndërtojë rrugën e Arbrit sipas marrëveshjes së nënshkruar sot.

240 milionë euro për rrugën që do ndërtojë kompania Gjoka Konstruksion.

”I uroj seriozisht sukses kompanisë që ka marrë me koncension ndërtimin e rrugës së Arbrit! Pikëpyetjet që ngrihen i takojnë qeverisë. Por, me rëndësi është ndërtimi i asaj rruge dhe lidhja e Dibrës me Tiranën! Nuk na duhen më lavde por rruga! Uroj ta bëjnë sa më shpejt!” shkruan Manjani.

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PUBLIKOHET RAPORTI: ‘Standart and Poor's vlerëson Shqipërinë: Ekonomia e qendrueshme, do rritet sërish me ritme të shpejta
»
Article Logic
Execution time: 0.045314073562622
array(1) { ["section"]=> string(65) "rruga-e-arbrit-ish-ministri-i-lsi-i-uron-suksese-kompanise-109224" }