Rruga turistike e shumëpritur prej dekadash, del video-projekti

Publikuar tek: aktualitet, më 07:33 14-06-2018 Rruga turistike e shumëpritur prej dekadash, del video-projekti Pamje nga projekti

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama e ka nisur duke ndarë me ndjekësit e tij pamje të projektit të rrugës turistike SHëngjin-Velipojë.

Sipas Ramës kjo është një rrugë turistike e shumëpritur prej dekadash.

Ai bën me dije nga ky projekt do të shkurtohet më shumë se një orë rrugë si dhe hap perspektivën e zhvillimit të turizmit elitar, rrit ekonominë e punësimin në krejt zonën

Postimi i plotë:

MIRËMËNGJES

dhe me këto pamje të projektit të rrugës së shumëpritur turistike prej dekadash, Shëngjin-Velipojë, një aks panoramik që shkurton më shumë se një orë lidhjen mes tyre, hap perspektivën e zhvillimit të turizmit elitar, rrit ekonominë e punësimin në krejt zonën, ju uroj një ditë të bukur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tjetër tërmet lëkund Shqipërinë, ja ku ishte epiqendra
Makina përplas këmbësorin, dërgohet me urgjencë në spital »
Article Logic
Execution time: 0.021904945373535
array(1) { ["section"]=> string(69) "rruga-turistike-e-shumepritur-prej-dekadash-del-video-projekti-124315" }