“Rrugë e mbarë të qoftë te 313” Alibeaj i’a thotë ministres së Ramës në Kuvend (Shikoni reagimin e Kryeministrit)

Publikuar tek: politike, më 11:54 08-02-2018 “Rrugë e mbarë të qoftë te 313” Alibeaj i’a thotë ministres së Ramës në Kuvend (Shikoni reagimin e Kryeministrit)

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj u thirr sot në interpelancë nga PD për ekstradimin e financerit të Habilajve, Nezar Seiti.

Ndërsa deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj i përmendi nga foltorja e Kuvendit burgun ministres dhe deklaroi se do dorëzonte kallëzim penal për të.

“Rrugë e mbarë të qoftë te 313-ta. Se e ke ditur dhe ti. Kërko afat se sot do kërkoj kallëzim penal për ministren Gjonaj dhe bashkëpunëtorët e saj. Te 313-ta do jesh”, u shpreh Alibeaj.

Ndërsa kryemimistri Rama nga karrigia e tij i’u duk shumë qesharake kjo deklaratë e Alibeajt dhe reagoi duke qeshur.

 rama.png

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Interpelanca për Nezar Seitin, Etilda Gjonaj i kthehet opozitës: Kam një dosje me xhevahiret tuaja, u çudita!
Bisedimet me Greqinë, Bushati: Ky është demokrati i vetëm që e ka kuptuar çështjen e detit »
Article Logic
Execution time: 0.064558029174805
array(1) { ["section"]=> string(116) "rruge-e-mbare-te-qofte-te-313-alibeaj-i-a-thote-ministres-se-rames-ne-kuvend-shikoni-reagimin-e-kryeministrit-109558" }