Ruçi-Berishës: Shyqyr që e lëshove tymin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:55 04-03-2016 Ruçi-Berishës: Shyqyr që e lëshove tymin

Seanca plenare e Kuvendit ku do të votohen aktet nënligjore për ligjin e dekriminalizimit, ka nisur me batuta mes palëve. Ka qenë kreu i grupit parlamentar të PS-së, Gramoz Ruçi ai që “ngacmuar” deputetin demokrat Sali Berisha për këtë çështje.

“Më në fund doli tymi. Shyqyr zoti Berisha që e lëshove tymin”, i është drejtuar Ruçi ish-kryeministrit.

Palët kanë vlerësuar pjesëmarrjen dhe bashkëpunimin për këtë ligj të rëndësishëm për Shqipërinë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036370992660522
array(1) { ["section"]=> string(45) "ruci-berishes-shyqyr-qe-e-leshove-tymin-34222" }