Ruçi, socialisti që s’plaket kurrë: Një detaj në veshje tërheq vëmendjen e të gjithëve teksa flet me zëdhënësen e qeverisë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:39 01-10-2016 Ruçi, socialisti që s’plaket kurrë: Një detaj në veshje tërheq vëmendjen e të gjithëve teksa flet me zëdhënësen e qeverisë

Gramoz Ruçi, kreu i Grupit Parlamentar të PS-së dhe një nga figurat më të vjetra të kësaj partie s’plaket kurrë.

Me një “look” mjaft interesant është shfaqur Ruçi ditën e djeshme në Fier ndërsa kanë rënë veçanërisht në sy atlet e tij kombinuar aq natyrshëm me pantallonat e zeza dhe xhaketën me ngjyrën rinore bojëqielli. Me duart në xhepa, dhe syzet e diellit, socialisti diç’ bisedon me një prej zëdhënëses së qeverisë, Armela Krasniqit.

Pavarësisht buqetave me lule që mban në dorë kryeministri Rama e veshjes si gjithmonë të përzgjehdur me kujdes, këtë herë e gjithë vëmendja ka shkuar te Ruçi pasi për të gjithë ka qenë interesante ta shikonin të vjetrin e socialistëve kaq rinor e “fresh”.

rama1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05717396736145
array(1) { ["section"]=> string(126) "ruci-socialisti-qe-s-plaket-kurre-nje-detaj-ne-veshje-terheq-vemendjen-e-te-gjitheve-teksa-flet-me-zedhenesen-e-qeverise-54769" }