Rudina e Shqip dhe Dritani, nxjerrin vajzën Alana në park si për të djelë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:49 29-03-2015 Rudina e Shqip dhe Dritani, nxjerrin vajzën Alana në park si për të djelë Rudina Xhunga, bashkëshorti dhe vajza e tyre

Drejtuesja e emisionit Shqip në Top Channel Rudina Xhunga dhe bashkëshorti ish zv.ministër i Mbrojtjes Dritan Hila kanë shfrytëzuar paraditen e sotme për të nxjerrë shëtitje dhe në park vajzën e tyre Alana.

Cifti duket shumë i lumtur, po më e kënaqur duket Alana, e cila edhe për shkak të impenjimit të të dy prindërve, duket se i shijon shumë orët kur ata qëndrojnë të tre bashkë. Dhe më në fund, gjithçka duket si një familje e lumtur. Këtë urojmë edhe ne të newsbomb.al për kolegen tonë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027054071426392
array(1) { ["section"]=> string(77) "rudina-e-shqip-dhe-dritani-nxjerrin-vajzen-alana-ne-park-si-per-te-djele-7296" }