Rudina ka ditëlindjen, EDI RAMA i bën dhuratën e veçantë (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:03 09-07-2018 Rudina ka ditëlindjen, EDI RAMA i bën dhuratën e veçantë (FOTO) Kryeministri Rama

Ditë e bukur kjo për Rudinën.

Kryeministri Edi Rama i ka bërë dhuratë një shishe verë, aktores së njohur të humorit Rudina Dembacaj, me rastin e ditëlindjes. Foton e dhuratës e ka postuar vetë Rudina, në llogarinë e saj në Instagram, ku ka gjetur rastin edhe ta falenderojë për këtë gjest të veçantë.

Mesa duket aktorja dhe kryeministri paskan një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin, edhe pse nuk është hera e parë që kryeministri përpiqet t’ua zbukurojë ditën e lindjes personazheve të njohur, duke dërguar dhurata.

fjsuj6u.PNG

hhh.PNG

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shpërthen juristja e njohur: Durrësi vërtet s’e ka detin si i Jonit ama bundra të silikonosura, tangërllik pabuksash, nuk t’i sheh syri
»
Article Logic
Execution time: 0.0041799545288086
array(1) { ["section"]=> string(67) "rudina-ka-ditelindjen-edi-rama-i-ben-dhuraten-e-vecante-foto-127285" }