Rudina Magjistari e nis Vitin e Ri nga deti, publikon foto të vajzës dhe bashkëshortit

Publikuar tek: barometri, më 08:55 02-01-2017 Rudina Magjistari e nis Vitin e Ri nga deti, publikon foto të vajzës dhe bashkëshortit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.041261911392212
array(1) { ["section"]=> string(91) "rudina-magjistari-e-nis-vitin-e-ri-nga-deti-publikon-foto-te-vajzes-dhe-bashkeshortit-64394" }